Dołącz do 58483 użytkowników portalu
Zarejestruj się już dziś
i pobieraj darmowe ebooki, audiobooki oraz mp3
Ściągaj Ebooki, Audiobooki oraz Mp3 za DARMO!
zamknij x
POMÓŻ NAM W UTRZYMANIU SERWISU
Pakiet CZYTAJzNAMI to zestaw doskonałych ebooków i audiobooków
za który podarujesz nam dokładnie tyle ile chesz

Za wszelką cenę

info
Adam Jankowski

Staniesz, czytelniku-graczu, przed niełatwym zdaniem! Rejs luksusowym statkiem w jednej chwili ze spełnienia marzeń stał się okrutną rzeczywistością. Okręt tonie, a Ty ...

Czym jest gra książkowa? Książka, którą trzymasz w rękach, nie przedstawia zwykłej opowieści, gdzie jesteś tylko obserwatorem wydarzeń, niemającym na nie żadnego wpływu. Jest to gra fabularna, dająca Tobie możliwość aktywnego uczestnictwa w podejmowaniu przez bohatera kluczowych decyzji, bowiem treść podzielona jest na ponumerowane fragmenty zwane paragrafami. W każdym znajdują się wyszczególnione odnośniki, oznaczone wytłuszczonymi liczbami i przedstawiające dostępne możliwości dalszych poczynań bohatera. Musisz wybrać tylko jedną z możliwych dróg, a także, co ważne, powstrzymać ciekawość w podglądaniu ścieżek, którymi nie podążasz. Nie powinieneś też się cofać. Jeśli uznasz, że mogłeś wybrać inaczej, po prostu zagraj później jeszcze raz, podążając innymi drogami, zamiast psuć sobie zabawę.

Czytajzafree.pl to nietuzinkowa  witryna internetowa, na której znajdziecie darmowe ebooki i audiobooki. Możesz bez obaw pobierać całkowicie za darmo interesujące Cię ebooki i audiooboki za darmo mając świadomość, że są to w 100% darmowe książki i audiooboki. Jeśli e-book download jest Ci nieobcy, interesują Cię darmowe ebooki pełne wersje, lub lubisz tak jak my te słowa: ebooki darmowe, audiobooki za darmo, darmowe e booki, ebook darmowe, ebook za darmo, darmowe e-booki, ebook darmowe, darmowe książki PDF, książki online za darmo - to ta strona jest właśnie dla Ciebie!

 

Pobierz!!!
Musisz się zalogować aby ściągnąć ebook
Rejestracja