Dołącz do 58534 użytkowników portalu
Zarejestruj się już dziś
i pobieraj darmowe ebooki, audiobooki oraz mp3
Ściągaj Ebooki, Audiobooki oraz Mp3 za DARMO!
zamknij x
POMÓŻ NAM W UTRZYMANIU SERWISU
Pakiet CZYTAJzNAMI to zestaw doskonałych ebooków i audiobooków
za który podarujesz nam dokładnie tyle ile chesz

Szmaragdowe serce

info
Emilia Kaczmarek

O książce

Niektórzy przechodzą przez życie nigdy nie zaznając miłości, inni kochają tak bardzo, że dla prawdziwego uczucia gotowi są nawet zabić. 
Jeden błąd sprawia, że świat Khariny rozpada się na kawałki, spychając ją w otchłań rozpaczy i gniewu. Rodzinna twierdza przestaje istnieć, a wszystko co dziewczyna kocha pochłania ciemność. Demon odszedł, umarł albo zasnął, jednak szmaragdowe serce ciągle płacze, wołając o pomoc. Samotna kobieta przemierza znienawidzoną krainę pełną smoków, krasnoludów oraz elfów, szukając klejnotu, który ma ocalić jej rodzinę, a także zmazać grzechy popełnione w młodości. 
Baron Quinkel kel Warez przeżył setki lat nie zaznając prawdziwej miłości. Jego dni z wolna dobiegają końca. Krwawe bitwy oraz potyczki przestają mieć znaczenie, a cisza i spokój stają się wyczekiwanymi gośćmi. Khariny nie obchodzi los barona ani jego umiłowanie ciszy. Nienawidzi mężczyzny równie mocno jak wszystkich innych smoczych wybrańców, jednak by wykraść klejnot będący w posiadaniu lorda, ryzykuje nawet własnym życiem.

Liczba stron

28

Czytajzafree.pl to nietuzinkowa  witryna internetowa, na której znajdziecie darmowe ebooki i audiobooki. Możesz bez obaw pobierać całkowicie za darmo interesujące Cię ebooki i audiooboki za darmo mając świadomość, że są to w 100% darmowe książki i audiooboki. Jeśli e-book download jest Ci nieobcy, interesują Cię darmowe ebooki pełne wersje, lub lubisz tak jak my te słowa: ebooki darmowe, audiobooki za darmo, darmowe e booki, ebook darmowe, ebook za darmo, darmowe e-booki, ebook darmowe, darmowe książki PDF, książki online za darmo - to ta strona jest właśnie dla Ciebie!

Pobierz!!!
Musisz się zalogować aby ściągnąć ebook
Rejestracja