Dołącz do 57605 użytkowników portalu
Zarejestruj się już dziś
i pobieraj darmowe ebooki, audiobooki oraz mp3
Ściągaj Ebooki, Audiobooki oraz Mp3 za DARMO!
zamknij x
POMÓŻ NAM W UTRZYMANIU SERWISU
Pakiet CZYTAJzNAMI to zestaw doskonałych ebooków i audiobooków
za który podarujesz nam dokładnie tyle ile chesz

Młoda Psychologia tom 1

info
redakcja: Ewa Drop, Marta Maćkiewicz

W książce zamieszczone zostały artykuły, które powstały na podstawie wystąpień konferencyjnych, wygłoszonych na Ogólnopolskiej Konferencji Studentów i Doktoran­tów Młoda Psychologia. Konferencja odbyła się 17 maja 2012 roku na Uniwerystecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Organizatorem konferencji była Sekcja Badawcza Koła Naukowego Studentów Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, wspomagana przez jej założyciela i opiekuna – dr. Jana Cieciucha.

W konferencji wzięło udział ponad 100 osób z 26 ośrodków akademickich. W jej trakcie zostały rozdane nagrody – Ikary Psychologii. Odbył się także konkurs na najlepszy pod względem treści i formy poster.

Konferencja była okazją do spotkania się adeptów w dziedzinie psychologii i podzielenia się swoimi zainteresowaniami i pasjami. Uczestnicy wspólnie zapoznali się z myślą młodego pokolenia polskich psychologów.

Pokłosiem konferencji jest niniejsza książka, składająca się z artykułów nadesła­nych po konferencji. Artykuły różnią się zarówno pod względem treści, jak i formy. Są znakiem różnorodności zainteresowań, umiejętności, aspiracji i marzeń. Wraz z nimi publikowane są recenzje pracowników naukowych. Zapraszamy do lektury.

 

 

Licencja Creative Commons
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska.

Pobierz!!!
Musisz się zalogować aby ściągnąć ebook
Rejestracja
CZF-350x250 CZF-350x150 CZF-350x150 - 2 CZF-350x100