Dołącz do 57923 użytkowników portalu
Zarejestruj się już dziś
i pobieraj darmowe ebooki, audiobooki oraz mp3
Ściągaj Ebooki, Audiobooki oraz Mp3 za DARMO!
zamknij x
POMÓŻ NAM W UTRZYMANIU SERWISU
Pakiet CZYTAJzNAMI to zestaw doskonałych ebooków i audiobooków
za który podarujesz nam dokładnie tyle ile chesz

Oferujemy możliwość podjęcia z nami współpracy franczyzowej wraz z pewnym i sprawdzonym systemem zarabiania na serwisie - stronie.

Skrypt został napisany na specjalne zlecenie. Wartość samego skryptu wraz z konfiguracjami to koszt niemal 7.700 zł

Więcej o samym serwisie http://czytajzafree.pl/zareklamuj_sie

Serwis w takiej konfiguracji może przynieść zarobki od 5.000 zł - 10.000 miesięcznie. Jedna kampania marketingowa dotycząca ebook content marketing / reklama w ebooku / może przynieść zarobek do 3.000 zł / wykonanie takiej kampanii to czasokres max 3 dni - plus czas kolportażu ebooka w serwisie. Więcej http://czytajzafree.pl/zareklamuj_sie/darmowe_ebooki,dogrywka_ebook oraz http://czytajzafree.pl/koszyk/1

Franczyza serwisu może zostać skonfigurowana łącznie z kilkunastoma programami partnerskimi / niezależnie i nieinwazyjnie /. Nasz jednocześnie zarabia na pięciu programach partnerskich.

Nie wspominamy o drobnych zarobkach z tytułu ad sense / ok. 300 zł miesięcznie /.

Dodatkowo - odpłatnie możemy zintegrować własny sklep skonfigurowany z programem partnerskim / pobieranie modułów partnerów jak ad taily / -napisany do współpracy z serwisem.

Franczyzobiorcy udostępniamy wszelkie ebooki, audiobooki, gry kupione i pozyskane do serwisu / ogromna ilość - największa ilość darmowych ebooków, audiobooków i gamebooków dostępna w polskim internecie zebrana przez okres kilku lat.

Franczyzobiorca na bieżąco będzie miał dostęp do najnowszych pozyskiwanych i kupowanych ebooków, audiobooków i gamebooków.

Franczyzobiorca otrzyma dane firm, które z nami współpracują w zakresie programów partnerskich - będzie mógł wdrożyć je do swojego skryptu.

Zarabiać na franczyzie serwisu może każdy - osoba fizyczna i firma. Każda osoba fizyczna podpisuje jedynie rachunek wystawiany przez firmę, która udostępnia swój link partnerski. Tylko jeden podpis i już działa w przypadku kupującego.

Nie trzeba posiadać wielkich umiejętności informatycznych.

Nie trzeba specjalnie pozycjonować serwisu - wystarczy czynnie uczestniczyć w serwisach społecznościowych, wystarczy wykupywać na bieżąco nawet tanie mailingi, reklamy na facebook. Mogę podesłać linki do tych z których korzystamy / nawet mailingi i reklamy za 2 zł przynoszą skutki. Jedno kliknięcie w program pertnerski daje nawet 10 zł zarobku. Jesli reklama, mailing skierowana jest do kilkunastu tysięcy odbiorców - efekt bywa niesamowity.

Franczyzobiorca otrzyma informację, kiedy i w jaki sposób wykupywać, aby efekt był bardzo efektywny.

Wystarczy skrypt zainstalować na swoim serwerze, ewentualnie odpłatnie na naszym profesjonalnym hostingu, możemy również udostępnić całkowicie darmowe domeny - i zacząć działać nawet tego samego dnia.

Panel admina napisany jest bardzo prosto - opanuje go każda osoba. Istnieje możliwość odpłatnego przeszkolenia. Odpłatnie możęmy podpiąć wszelkie wymagane programy partnerskie, oraz pomóc w starcie.

Dlaczego oferujemy franczyzę ? Temat jest bardzo prosty - przekazujemy wraz ze skryptem linki do programów partnerskich z których i my będziemy zarabiać na zasadzie piramidy. Każda zarobiona przez kupującego skrypt złotówka przynosi nam dochód pasywny.

Oczywiście franczyzobiorca może zrezygnować z tych linków i wdrożyć swoje z innych programów partnerskich, lecz te są sprawdzone i przynoszą konkretny dochód.

Niewielka inwestycja, a stały i pewny dochód pasywny dla każdego - więcej info@czytajzafree.pl