Dołącz do 57605 użytkowników portalu
Zarejestruj się już dziś
i pobieraj darmowe ebooki, audiobooki oraz mp3
Ściągaj Ebooki, Audiobooki oraz Mp3 za DARMO!
zamknij x
POMÓŻ NAM W UTRZYMANIU SERWISU
Pakiet CZYTAJzNAMI to zestaw doskonałych ebooków i audiobooków
za który podarujesz nam dokładnie tyle ile chesz

Newsy

Frames Factory!

Frames Factory!

Jest to internetowy kwartalnik, któremu patronują ZPAF Okręg Śląski, Śląskie Towarzystwo Fotograficzne, Polskie Radio Katowice, Stowarzyszenie Sztuka i Teatr oraz Jazz Forum. Założeniem wydawcy i redakcji „FramesFactory” jest pokazywanie ciekawych zdjęć ciekawych ludzi i pomimo tego, że wydawnictwo mocno osadzone jest w środowisku śląskim, nie ogranicza się jedynie do fotografii i autorów związanych z tym regionem Polski.

Motywem przewodnim najnowszego numeru „FramesFactory” jest człowiek, który jako temat zdjęć nigdy tak naprawdę nie stracił na znaczeniu pomimo tego, że dzisiejsza fotografia wciąż poszukuje nowych źródeł inspiracji – jak pisze Redakcja FF w artykule wstępnym do aktualnego numeru. Podobnie jak w poprzednich dwóch, tak i w trzecim pojawia się Gość Numeru. Tym razem jest nim zdobywca kilkunastu prestiżowych nagród w konkursach fotografii prasowej, fotoreporter prasowy i członek ZPAF – Arkadiusz Gola, prezentujący materiał zrealizowany na przestrzeni lat 2003 - 2012 pokazujący codzienne życie w dzielnicach robotniczych na Górnym Śląsku. Oprócz Arkadiusza Goli swoje prace zaprezentowali również: Marian Panic, Marek Locher, Przemek Ledwoch, Arkadiusz Bała oraz Grupa Fotograficzna ZASPA i członkowie Warsztatów Fotograficznych Holdena.

Nowe „FramesFactory” zaprasza również do udziału w ogłoszonym na swoich łamach konkursie, którego tematem jest portret, a nagrodą główną udział we wspomnianych  Warsztatach Fotograficznych Holdena.

Najnowszy numer pobrać można ze strony wydawnictwa: http://www.framesfactory.pl


Wszystkie newsy