Dołącz do 57605 użytkowników portalu
Zarejestruj się już dziś
i pobieraj darmowe ebooki, audiobooki oraz mp3
Ściągaj Ebooki, Audiobooki oraz Mp3 za DARMO!
zamknij x
POMÓŻ NAM W UTRZYMANIU SERWISU
Pakiet CZYTAJzNAMI to zestaw doskonałych ebooków i audiobooków
za który podarujesz nam dokładnie tyle ile chesz

Newsy

Nowy Numer FramesFactory

frames factory 4/13

W nocy z 31 października na 1 listopada ukazał się czwarty numer magazynu fotograficznego „FramesFactory”. Jest to internetowy kwartalnik, któremu patronują ZPAF Okręg Śląski, Śląskie Towarzystwo Fotograficzne, Polskie Radio Katowice, Stowarzyszenie Sztuka i Teatr oraz Jazz Forum. Założeniem wydawcy i redakcji „FramesFactory” jest pokazywanie ciekawych zdjęć ciekawych ludzi i pomimo tego, że wydawnictwo mocno osadzone jest w środowisku śląskim, nie ogranicza się jedynie do fotografii i autorów związanych z tym regionem Polski.

Gościem numeru jest tym razem Marcin Górski – artysta, fotograf - zafascynowany również teatrem, literaturą i rysunkiem. Marcin Górski w swoim cyklu „Fado”  zabiera nas w muzyczną podróż po uliczkach Lizbony a w drugim zamieszczonym w magazynie zestawie fotografii – „Archi” przedstawia nam perfekcyjne zdjęcia architektury – jak przystało na inżyniera, doktora Politechniki Śląskiej na Katedrze Inżynierii Budowlanej.

W czwartym numerze FramesFactory zobaczyć również możemy prace Krzysztofa Gołucha oraz kilku członków Śląskiego Towarzystwa Fotograficznego – Adama Sowy, Sławomira Knasia, Renaty Kapuścińskiej i Victora Gradosa.

W nowym FF znajdziecie również Państwo pierwszy z zapowiadanego cyklu artykułów „Prawo w obiektywie” oraz zdjęcia laureatów konkursu na najlepszy portret.

Najnowszy numer pobrać można ze strony wydawnictwa: http://www.framesfactory.pl lub na czytajzafree.pl


Wszystkie newsy