Ktoś napisał o nich w książce.

Teraz o ich firmie mówią wszyscy.

 

W pewnym momencie ktoś wchodzi na stronę z darmowymi e-bookami. Tutaj naprawdę WSZYSTKO może pobierać bez opłat! Rejestruje się, loguje i ściąga e-booka – jednego, drugiego, trzeciego. Zaczyna czytanie. Tekst książki wciąga go błyskawicznie, akcja dynamicznie się rozwija.  W pewnym momencie bohater robi zakupy w sklepie internetowym, w tekście pojawia się adres. „Pewnie fikcyjny” - myśli czytelnik, ale z ciekawości otwiera przeglądarkę i wpisuje adres.

Strona się otwiera. Sklep istnieje naprawdę. Co więcej – wygląda dokładnie tak, jak w opisie książkowym. Czytelnik zaczyna podążać śladem książkowego bohatera, przegląda produkty. Jest zaskoczony – fikcja literacka na jego oczach łączy się z rzeczywistością. Po takim zaskoczeniu na pewno zapamięta markę sklepu – lub każdej innej firmy, która zostanie w ten sposób zaprezentowana.

 

Firmy chcą, by pisać o nich książki.

My zatrudniamy dla nich najlepszych autorów.

 

Fakt, że adres internetowy sklepu czy nazwa firmy pojawia się w opowiadaniu nie jest przypadkowy. Firmy z całego świata wydają miliony dolarów na metody promocji zwane lokowaniem produktu. Dotychczas product placement możliwy był przede wszystkim w telewizji.

 

>>> Dzięki portalowi czytajzafree.pl po raz pierwszy w Polsce przedsiębiorcy mogą skorzystać z lokowania produktów w powieściach, opowiadaniach czy poradnikach. <<<

 

 

Jak to działa?

 

W promocji firm wykorzystujemy e-book target content marketing. Specjalnie na Państwa zamówienie zlecamy napisanie wciągającego opowiadania z wybranego gatunku (takiego, po który najchętniej sięgną Państwa potencjalni klienci). To może być literatura kobieca, romans, opowiadanie przygodowe, horror, thriller lub... poradnik, kurs, vademecum.

 

W pewnym momencie  w treści opowiadania pojawia się Państwa marka, naturalnie wkomponowana w fabułę. Na końcu e-booka zamieszczamy dodatkowo całostronicową reklamę firmy. Tak, jak w poniższym przykładzie:

 

Darmowy e-book trafia na łamy portalu czytajzafree.pl i staje się widoczny dla milionów odbiorców.

 

 

Czym jest czytajzafree.pl?

Tu zamieścimy e-booka z Państwa reklamą:

 

Innowacyjny portal czytajzafree.pl z darmowymi e-bookami powstał w [którym] roku. Obecnie staje się jednym z najbardziej znaczących portali dla czytelników na naszym rynku.

 • 35 tysięcy zarejestrowanych użytkowników,
 • kilkadziesiąt milionów wyświetleń w Google (uwzględniono użytkowników odwiedzających portal po wyszukaniu najpopularniejszych fraz),
 • ogromna ilość darmowych e-booków z takich kategorii, jak: Gry, Audiobooki, Poradniki, English books, Religia, Kryminał, sensacja, thriller, Nauka, Klasyka, Poezja, E-prasa, Dla dzieci i inne,
 • status Page rank 3,
 • miejsce w TP 3/5/10 na kilkadziesiąt najbardziej poszukiwanych fraz w Google,
 • kilkudziesięciu nowych użytkowników i kilka tysięcy odsłon każdego dnia.

 

Dlaczego warto wdrożyć

e-book target content marketing w Państwa firmie?

 

 • Precyzyjne dotarcie do targetu o określonych zainteresowaniach.
 • Promocja w darmowych e-bookach, rozprzestrzeniających się na zasadzie viral marketingu.
 • Oryginalna forma reklamy, która zapada w pamięć.
 • Lokowanie produktu w cenie znacznie niższej, niż product placement w TV.
 • Nienachalna reklama, po którą użytkownicy sięgają sami.
 • Nazwa marki naturalnie wtopiona w fabułę utworu lub treść poradnika.

 

Dodatkowe formy reklamy, z których mogą Państwo skorzystać:

 

 

REKLAMA GRAFICZNA w formie banerów reklamowych na stronie głównej i podstronach serwisu. Po kliknięciu w baner użytkownik zostanie przekierowany na Państwa stronę internetową.

 

LINK SPONSOROWANY – link do Państwa serwisu widoczny w tych miejscach na portalu, które skupiają największy ruch i są związane z tematyką firmy, produktu czy usługi.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY – szczegółowe przedstawienie firmy/produktu/usługi naszym użytkownikom. Umieszczony w naszym specjalnym systemie sponsorowanego ograniczonego pobierania na stronie głównej, a także wysyłany w formie newslettera. Dla szerszego zasięgu artykuł sponsorowany udostępniamy również w sieci naszych profili społecznościowych i na współpracujących blogach oraz wybranych grupach na Facebooku. Łączny zasięg artykułu może sięgnąć – w zależności od zakresu kampanii – od kilkudziesięciu tysięcy do kilku milionów wyświetleń.

 

Czas na Państwa decyzję

 

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem handlowym portalu, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę reklamową wraz z wyceną.

 

Warto już TERAZ wypełnić formularz reklamowy i rozpocząć kampanię, jeszcze zanim Państwa konkurencja pomyśli o tym samym:

 

Formularz kontaktowy z czytajzafree.pl